ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ! АКТУАЛІЗАЦІЯ ДАНИХ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ!

Дата: 24.05.2024 14:56

З 18 травня 2024 вступив в дію Закон України № 10449 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку», згідно якого військовозобов’язані громадяни мають оновити свої данні.

Зробити це можна безпосередньо в застосунку «Резерв+», ТЦК або ЦНАП Знам’янської сільської ради.

Для уточнення даних через ЦНАП заявник повинен звернутись особисто та мати з собою:

• Паспорт громадянина України;
  • Реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • Актуальний номер телефону;
  • Адресу електронної пошти (за наявності).

Адміністратор ЦНАП формує та надсилає заяву в електронній формі засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Портал Дія). Інформація автоматично оновлюється в системі «Оберіг». Як результат, заявник отримує витяг з Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів (з печаткою та підписом адміністратора ЦНАП), який підтверджує актуалізацію даних.