ПРИВІТАННЯ

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

За допомоги цільової програми забезпечення придбання нагородних матеріалів та вітальної продукції, Знам’янська сільська рада привітала мешканку Знам’янської громади, а саме:

11:16:33 21.11.2020

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

У березні 2020 року за допомоги цільової програми забезпечення придбання нагородних матеріалів та вітальної продукції, Знам’янська сільська рада привітала мешканців Знам’янської громади, а саме:

12:12:55 16.03.2020

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

У лютому 2020 року за допомоги цільової програми забезпечення придбання нагородних матеріалів та вітальної продукції, Знам’янська сільська рада привітала мешканців Знам’янської громади, а саме:

14:20:48 18.02.2020

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

В січні 2020 року за допомоги цільової програми забезпечення придбання нагородних матеріалів та вітальної продукції, Знам’янська сільська рада привітала мешканців Знам’янської громади, а саме:

15:15:45 16.01.2020