Дата: 31.12.2020 20:03

Шановні жителі нашої Громади!

Я не буду оригінальною, кажучи, що 2020 рік був вкрай складним і запам'ятається нам надовго. Так, він був важким, кризовим, але, для когось, і щасливим.

Хтось здійснив мрію, хтось знайшов свою дорогу і долю.

У когось сталося щасливе поповнення в родині. І всі ми навчилися цінувати справжні людські та сімейні цінності, головні моменти в своєму житті.

Тому, підводячи підсумки, давайте налаштуємося на позитив. Залишимо в минулому негоди та печалі. А з собою візьмемо мудрість, досвід і сили, які ми придбали!

На Новий Рік великі плани щодо нашої Громади, але для цього потрібно бажання кожного.

Кожному я бажаю в наступаючому 2021-му році здоров'я та благополуччя, удачі і любові, досягнень процвітання! І нехай збудеться все задумане!

З наступаючим 2021-м роком!

Голова Знам'янської ОТГ                                                                  В.С. Тринча