До уваги населення!!!

Пропонуємо вашій увазі проморолик щодо поширення концепції бренду та іміджевої складової Пенсійного фонду України як державної сервісної установи.

11:35 28.09.2021

До уваги населення!!!

Мінцифра запустила платформу, що полегшить щоденну роботу ЦНАП Платформа Дія Центрів — онлайн-майданчик, що спростить взаємодію громадян та працівників Центрів надання адмінпослуг. Ми прагнемо, щоб якість обслуговування у ЦНАПах перевищила очікування відвідувачів. Запуск Платформи Дія Центрів — наступний крок до сучасного держсервісу в кожному куточку України. https://thedigital.gov.ua/news/yak-mintsifra-znishchit-chergi-za-derzhposlugami-zapusk-platformi-diya-tsentriv

09:09 28.09.2021

До уваги!!!

Сьогодні 17.08.2021 було урочисто прийнято в експлуатацію амбулаторію загальної практики сімейної медицини селища Радісне, Знам'янської сільської ради, побудованої в рамках проєкту Президента України «Велике будівництво». Дійсно, зроблена велика справа і тепер сучасний медичний заклад готовий служити мешканцям Знам'янської громади. У будівлі амбулаторії облаштовано денний стаціонар на чотири ліжко-місця, лабораторія, два кабінети для двох сімейних лікарів. Дуже важливо, що безпосередньо в будівлі амбулаторії облаштовано дві квартири для молодих лікарів. Також лікарі амбулаторії отримали у користування автомобіль, який раніше був переданий Департаментом охорони здоров'я до Знам'янської сільської ради. На урочистому відкритті амбулаторії були присутні Директор Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрції Одарій-Захар'єва Н.В., голова Березівської райдержадміністрації Лабуш В.В., депутат Верховної Ради Чернявський С.М., директор ТОВ «Агробуд» Мурадов Ф.Г.

18:26 17.08.2021