Планове відключення електроенергії

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" буде проводити профілактичні роботи у межах Знaм’янськa сільська територіальна громада.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:

08:59 04.12.2023

До уваги!!!

В рамках роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва Одеської області начальник Одеської ОВА Олег Кіпер зустрівся з керівником Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Габріелем Абрагамом.

08:32 01.12.2023

16:06 30.11.2023

До уваги!!!

Днями негода внесла свої корективи в життя жителів громади. В результаті чого 4 дні населені пункти громади спочатку частково, а потім і зовсім були знеструмлені.

08:30 30.11.2023

16:11 29.11.2023

До уваги!!!

Налагоджено спільну колаборацію між Одеською ОВА YouControl та Clarity Project/ Крок за кроком, кажемо стоп корупції та недоцільному витрачанню коштів. Наразі робочою групою «Прозорість і підзвітність» при Одеській ОВА реалізовано колаборацію з YouControl та Clarity Project. Після підписання меморандумів організували тренінг для правоохоронних органів щодо висвітлення всієї відомої інформації про процедури публічних закупівель та обробки їх з метою попередження корупційної складової. Наша робоча група буде мати повний доступ до всіх публічних закупівль на цих платформах. Також в меморандумі прописано, що ми можемо робити запит щодо конкретної інформації, яка не є в загальному доступі та перевіряти осіб за допомогою відкритих даних, OSINT через YouControl і аналізувати тендери.

09:43 29.11.2023