XLI сесія 10.05.2024 року

№41/907 Зміни до бюджету

№41/908 Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом «Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту подвійного призначення з актовою залою Знам’янського ліцею Знам’янської сільської ради за адресою: провулок Шкільний, 15, село Знам’янка Березівського району Одеської області (прибудова)»

№41/909 Про співфінансування проєкту «Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту подвійного призначення з актовою залою Знам’янського ліцею Знам’янської сільської ради за адресою: провулок Шкільний, 15, село Знам’янка Березівського району Одеської області (прибудова)»