Drone Force

Дата: 13.06.2024 08:27

Drone Force - це новий рекрутинговий проєкт Сухопутних військ ЗС України.
Це можливість стати оператором одного з найсучасніших та найефективніших засобів ураження.
Ми зібрали рекрутинговий досвід бригад та найкращих інструкторів, щоб створити потужну ініціативу для відбору і підготовки фахівців з безпілотних систем.
Для цивільних це можливість отримати омріяний фах, а для бригад - якісно навчених спеціалістів, вмотивованих працювати на перемогу.
Маєте хист до технологій - вам до нас!
Вмієте прошивати, паяти, майструвати - вам до нас!
Ще не долучилися до війська але шукаєте, де ваші навички будуть в нагоді - вам до нас!
В Drone Force ви можете обирати підрозділ Сухопутних військ. Кожен має можливість приєднатися до тієї частини, яка найбільше відповідає його інтересам та бойовому духу.
Завдяки власній рекрутинговій групі ми забезпечуємо усі переваги при виборі служби:
- повний супровід від ТЦК до бригади
- 60 днів навчання
- гарантія обраного підрозділу та посади
- найбільший вибір підрозділів у військах
- спеціально створені для проєкту навчальний батальйон та окрема програма

Ставайте частиною перемоги!

Drone Force