До уваги!!!

Дата: 30.11.2023 16:14

Фото без опису

Кожен з нас різними способами допомагає нашим Захисникам. Хтось організовує ярмарки, хтось готує й передає на передову, хтось плете сітки і безліч інших варіантів.

Апарат сільської ради прийняв рішення долучитись до допомоги нашим хлопцям через реальні їх потреби. Так до громади звернувся наш Захисник - Денис МУРКІН з проханням придбати йому кевларовий бронежилет.

До збору коштів долучився й Знам'янський дитячий садок "Сонечко". Маленькими, але впевненими кроками, пліч-о-пліч, ми йдемо до Перемоги 💙💛

Дякую своїм колегам та колективу Знам'янського дитячого садочка за підтримку та активну життєву позицію і віру в наше ЗСУ.

З повагою,

Сільський голова Валентина ТРИНЧА