До уваги громадян!

Дата: 11.03.2022 12:13

Наше підприємство надає мешканцям м. Одеси та Одеської області життєве важливу послугу, а саме забезпечення природним газом оселі для опалення, підігріву води та приготування їжі. В умовах воєнної агресії дана послуга є особливо важливою!

Шановні споживачі! Просимо оплачувати послугу розподілу природного газу для того щоб АТ «Одесагаз» продовжував забезпечувати безаварійний режим роботи газорозподільних мереж та вчасно ліквідувати аварії в разі їх виникнення.

Реквізити для сплати:

Отримувач: АТ «Одесагаз»

код ЄДРПОУ 03351208

р/р № UA343288450000026039301022768 в філії - Одеське обласне управління АТ "Ощадбанк"

МФО 328845.

Якщо Ви не отримали рахунок, сплачуйте таку ж саму суму як в попередньому місяці (щомісячна сума до сплати з початку 2022р. не змінюється).