Скорочення мінімальної тривалості лікування пацієнтів із COVID-19

Дата: 10.02.2022 11:14

Фото без опису

З 10 ДО 5 ДНІВ: В УКРАЇНІ СКОРОТИЛАСЬ ТРИВАЛІСТЬ АМБУЛАТОРНОГО ТА СТАЦІОНАРНОГО ЛІКУВАННЯ ПАЦІЄНТІВ ІЗ COVID-19

?Що змінилось? Якщо раніше хворий мав перебувати на лікуванні не менше ніж 10 днів від дати появи симптомів або ж від дати отримання позитивного тесту, то тепер цей термін скоротився до 5 днів.

?Від якої дати вести відлік? Від дати появи симптомів або від дати отримання позитивного результату тестування.

?Чи потрібно після 5 днів робити ПЛР-тест? Якщо у пацієнта немає симптомів, то не потрібно, і самоізоляцію можна завершувати на 6-й день. Якщо ж залишилися наслідки хвороби, наприклад, головний біль або втрата смаку, то після 5-денного терміну можна зробити ПЛР-тест.

Важливо пам'ятати, що самоізоляцію можна завершувати лише за умови відсутності симптомів захворювання через 5 днів від дати їх появи або від дати отримання позитивного результату тестування.

Не ризикуйте власним життям — вакцинуйтеся!