ХLІV сесія VІІІ скликання

16.08.2024 року переглянути можна за посиланням.

№44/989 Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Читаковій Ц.Й..

№44/990 Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну часткову власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ситнік В.Г., Ситнік Н.С..

№44/991 Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Полосі Л.І..

№44/992 Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Місюрці Л.Й

№44/993 Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Конопельському С.М..

№44/994 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Дзиговському П.В.

№44/995 Про внесення змін до рішення №1/9-VІІІ від 09 листопада 2020 року «Про затвердження Регламенту Знам’янської сільської ради»

№44/996 Про припинення права користування земельною ділянкою згідно договору оренди землі між Знам’янською сільською радою та гр. Оліярчик Л.В.

№44/997 Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ланець Л.Б.

№44/998  Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Демишкант Т.В.

№44/999 Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Дригачу Р.А.

№44/1000 Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Панченко Б.Б.

№44/1001 Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну часткову власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Познар М.Й.

№44/1002 Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Калмацуй М.С.

№44/1003 Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Капралю М.І.

№44/1004 Про внесення змін до Цільової Програми Підтримки територіальної оборони Знам’янської сільської ради та Збройних Сил України з метою забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері обороноздатності держави, налагодження дієвої співпраці підрозділів Збройних Сил України, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у цій сфері на 2022-2024 роки

№44/1006 Звіт про виконання бюджету сільської ради за І півріччя 2024 року.

№44/1007 Про внесення змін до Програми соціального захисту населення «Турбота» Знам’янської сільської ради Березівського району Одеської області на 2024-2026 роки»

№44/1008 Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 19 грудня 2023 року № 36/865-VІІI «Про бюджет Знам’янської сільської територіальної громади на 2024рік»

№44/1009 Про виділення коштів на фінансування сил безпеки та оборони

№44/1010 Про виділення коштів на фінансування сил безпеки та оборони

№44/1011 Про надання земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Беці О.Я.

№44/1012 Про виконання сільською радою заходів щодо підготовки навчальних закладів сільської ради до роботи в новому навчальному році 2024 – 2025 років

№44/1013 Про виконання сільською радою заходів щодо підготовки житлово-комунального господарства, закладів і установ бюджетної сфери сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2024 – 2025 років

№44/1014 Звіт КП «КП Відродження-1»

№44/1015 Звіт офіцера поліції дільничного