18.10.2022 року позачергове засідання сесії Знам'янської сільської ради

18.10.2022 року відбулось позачергове засідання сесії Знам'янської сільської ради під головуванням сільського голови Валентини ТРИНЧІ. На засіданні сесії був присутній голова Березівської районної державної (військової) адміністрації Віталій ЛАБУШ.

14:09 18.10.2022

До уваги!

Сьогодні відбулось чергове засідання сесії Знам'янської сільської ради під головуванням сільського голови Валентини ТРИНЧІ.

16:35 13.10.2022

Розпочали роботи з розчистки каналу "Громадський"

В Ізмаїльському районі, на території Саф'янівської громади, розпочали роботи з розчистки каналу "Громадський", який забезпечує водою озера Лунг та Саф?яни, а також водообмін між озером Катлабух та річкою Дунай.

11:40 12.10.2022

Пожежна безпека

Для забезпечення пожежної безпеки на території с. Знам'янка були встановленні пожежні гідранти.

10:30 04.10.2022

Пам’ять про жах

Сьогодні, в пам’ять про трагедію Бабиного Яру, заступник голови Одеської обласної військової адміністрації Костянтин Гой, взяв участь в церемонії покладанні квітів, яка відбулась в Прохоровському сквері.

15:51 29.09.2022

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівників освіти.

15:49 29.09.2022

Шановні одесити і мешканці Одеської області! До вашої уваги інформація, про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України та процедура виїзду моряків на роботу, яка дозволяє виїзд деяким групам моряків за кордон в період воєнного стану. Ці зміни Кабмін запровадив своєю постановою від 2 вересня.

15:33 28.09.2022