До уваги!!!

Дата: 11.06.2024 09:15

Державна служба України з питань праці

Асоціація малих міст України

🟦Особливості регулювання трудових відносин в умовах воєнного стану

🕒10 червня, 15:00

Секція: З питань праці

Законодавство про працю є дуже динамічним і при цьому зачіпає інтереси абсолютно всіх, хто перебуває на ринку праці. Воно стосується і працівників, і роботодавців, і власників підприємств, установ, організацій. В умовах війни трудові відносини мають свої особливості, на які необхідно зважати.

Під час зустрічі разом з Оленою Коноваловою, заступником директора департаменту, начальником відділу нагляду за додержанням законодавства про працю департаменту з питань праці поговоримо про:

✅Особливості регулювання трудових відносин в умовах війни, зокрема про укладення трудових договорів, їх види та процедури їх припинення

✅Організацію робочого часу та часу відпочинку

✅Оплату праці та гарантії для працівників, призупинення дії трудового договору, простій, оплату лікарняних тощо.

Ця тема буде цікава всім, хто працює, незалежно від форми зайнятості, тим, хто приймає на роботу і звільняє працівників, нараховує і виплачує заробітну плату, веде кадрову документацію, має працівників або планує їх наймати.

✍️Реєстрація на зустріч: https://atu.net.ua/.../osoblyvosti-rehuliuvannia...

Асоціація малих міст України

Державна служба України з питань праці