До уваги!!!

Дата: 01.05.2024 12:01

Сьогодні свій день народження святкує Голова Одеської обласної військової адміністрації- Олег КІПЕР.

Шановний Олеже Олександровичу!
Від імені Знам'янської сільської ради, прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Нелегкий шлях керманича державного органу влади передбачає високу відповідальність та працездатність, вміння ефективно працювати для досягнення поставленої мети заради благополуччя громадян!

Ви цей шлях обрали і проходите чесно й мужньо, виторовуючи його своїм професіоналізмом, досвідом і невтомною працею.

Ви гідно і відповідально виконуєте свій обов’язок у цей складний для всіх час, коли ворог не припиняє тероризувати наші домівки.

Бажаємо міцного здоров’я, сили духу, витримки та мужності, впевненості у прийнятті важливих рішень.

Хай поруч з Вами завжди будуть надійні друзі, колеги, однодумці, розпочаті справи принесуть вагомі результати і людську вдячність. Хай плідною буде Ваша праця в ім’я процвітання України!

Разом до Перемоги!