Пліч-о-пліч

Дата: 16.04.2024 16:43

Фото без опису

⛹⛹Стартував ІІІ-й районний етап Президентського спортивного проекту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

В урочистому відкритті районного етапу змагань на міському стадіоні «Колос» в м.Березівці взяли участь начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, керівники силових структур району, почесні гості заходу та мешканці району.

🙏Дякуємо Збройним Силам України за можливість проводити спортивні заходи під мирним небом.

🏆Ці змагання будуть відбуватися щорічно і загалом протягом всього періоду на учнів очікує 5 захоплюючих етапів змагань на різних рівнях: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський. У поточному, стартовому сезоні 2023/2024 Всеукраїнські шкільні ліги проводяться з грудня 2023 до червня 2024 року з п'яти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг.

Мета - збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.

Все буде Україна! Разом до Перемоги!🇺🇦🇺🇦

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_факти #scl_odesaregion