«Прозорість та підзвітність»

Дата: 05.03.2024 13:59

Березівська РВА продовжує здійснення постійного контролю доцільності бюджетних витрат.

На виконання рішень засідань роботи робочої групи Одеської ОВА «Прозорість та підзвітність» начальником Березівської РВА Віталієм Лабушем особисто та відповідальними за напрямок публічних закупівель спеціалістами Березівської районної військової адміністрації проводиться щотижневий аналіз оголошень публічних закупівель територіальних громад Березівського району.

ТАКОЖ НАГАДУЄМО ВАМ ПРО ЗРУЧНИЙ СПОСІБ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПІДОЗРІЛІ ЗАКУПІВЛІ, ЯКИЙ ЗРОБИТЬ ЦЕЙ ПРОЦЕС ЩЕ ПРОСТІШИМ ТА ЕФЕКТИВНІШИМ!

Новий інструмент для миттєвого повідомлення:

Телеграм-бот @TenderConrtol_bot

Просто додайте бота до свого Телеграму в рядку «пошук» і слідкуйте за оновленнями.

Ви можете скористатися формою зворотнього зв’язку за посиланням: https://cutt.ly/zwM7a7RQ