До уваги!!!

Дата: 14.02.2024 15:40

Фото без опису

За участю голови Березівської районної державної адміністрації Віталія Лабуша відбулася розширена нарада керівників органів управління освітою територіальних громад району, керівників районного управління ДСНС, районного відділу поліції, держпродспоживслужби. Було обговорено ряд важливих питань:

-Про реалізацію проєкту Президента України «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти району.

-Проведення аналізу та відпрацювання переліку закладів освіти у рамках виконання Плану основних заходів цивільного захисту України на 2024 рік, затвердженого наказом ДСНС України від 22.01.2024 року №79,Регіонального плану заходів щодо реалізації Концепції безпеки у закладах освіти Одеської області на 2023-2025 роки.

-Про порядок проведення бронювання педагогічних працівників.

-Вимоги щодо ведення шкільної документації з питань безпеки у закладі освіти.

-Стратегія харчування закладів освіти.

-Трансформатизація мережі закладів загальної середньої освіти

Віталій Лабуш зазначив, що заклади освіти усіх громад району беруть участь у проєкті «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». Всього в нашому районі зареєструвалися для участі в змаганнях 102 команди з 5 видів спорту. На даний час проводиться ІІ етап змагань.

По кожному питанню наради прийнято відповідне рішення.