До уваги!!!

Дата: 13.02.2024 14:47

Провели зустріч з делегацією старших експертів США з питань національної безпеки та зовнішньої політики на чолі з Кароліною Ліндхольм Біллінг, Представницею UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні.

Начальник Одеської ОВА Олег Кіпер поінформував членів делегації про ситуацію в регіоні та зазначив,що безпекова складова відіграє сьогодні провідну роль для забезпечення життєдіяльності області.

Ворог продовжує активно обстрілювати Одещину,застосовуючи різні засоби ураження,а тому надійний захист та подальша підтримка з боку США є вкрай критичним для нас зараз.

Сторони обговорили також питання щодо ефективності роботи портів Одеської області та шляхів посилення їх експортних можливостей.

Американські експерти зазначили, що вони вражені сміливістю та незламністю українського народу і зі свого боку всебічно сприятимуть зміцненню України та отриманні додаткової допомоги від США, щоб українці вистояли та перемогли у цій війні.