До уваги!!!
Дата: 30.11.2023 10:08
Кількість переглядів: 135
Через снігові замети пересування по території Знам'янської громади, всіх старостинських округів було значно обмежено, але завдяки справжній мужній підтримці нам успішно вдалося розчистити дороги.
Сьогодні хочу висловити щиру подяку Леоніду МАШКЕВИЧУ, Володимиру АБАШЕНКУ, Віктору АБАШЕНКУ, Дмитру СТРЕЛЬЦОВУ, Олександру ОСТАПЧУКУ, Івану ГОЛОВКУ, Сергію СТЕРЖЕНКУ, Миколі ГАВРИЛЮКУ, Анатолій ЧОРБІ, Андрію РУСНАКУ, Сергію ТАЩІ, Володимиру ТЕРЕБУСУ, Сергію ДОРОШУ, Ігорю КРЕМЕНЧУКУ, Вадиму ЧУМАКУ, Володимиру ПЕТРИШИНУ, Анатолію МАЗУРУКУ, Йосипу ІЛЬКІВУ, Віктору ІЛЬКІВУ, Сергію ІВАНИЩЕВУ.
Сподіваюся не пропустила жодного імені, вважаю Вашу підтримку дуже важливою і вагомою.
В єдності ми сила
З повагою,
Сільський голова Валентина ТРИНЧА