ПРОДОВЖЕНО ТЕРМІНИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВКЛЮЧЕННЯ ДО ПЕРЕЛІКУ ОСІБ, ЯКІ ПЛАНУЮТЬ ЕКСПОРТ КУКУРУДЗИ ТА СОЇ ДО КНР

Дата: 23.10.2023 12:44

Фото без описуДепартамент аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА повідомляє усім зацікавленим особам, що за результатами проведення 18 жовтня 2023 року засідання Координаційної ради з питань логістики в сільському господарстві, термін подачі документів, які підтверджують проведення фітосанітарних процедур місць вирощування та місць зберігання кукурудзи та сої з метою включення особи до Переліків осіб, що планують експорт кукурудзи та сої до КНР та Переліків місць зберігання, з яких планується експорт кукурудзи та сої до КНР, продовжено до 01.11.2023.

💻Документи для розгляду надсилаються на адресу електронної пошти info@dpss.gov.ua.
❗У випадку виникнення додаткових питань, просимо звертатися за тел. (044) 524-31-00.

📑Звертаємо увагу, що підставами для прийняття рішення про відмову у видачі фітосанітарного сертифіката чи фітосанітарного сертифіката на реекспорт є невідповідність об’єктів регулювання вимогам фітосанітарних заходів країни-імпортера.
ІЦ УАК за матеріалами ДПСС

💙💛ДІЄМО РАЗОМ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!