Психічне здоров'я для України

Дата: 27.09.2023 15:16

Фото без опису💜 Дратуєтеся від робочих повідомлень? Хочете накричати на колегу? Постійно відкладаєте робочі завдання? Добре психічне здоров’я допомагає дати раду з викликами та труднощами не лише вдома, а й на роботі.

Що завдає шкоди психічному здоров’ю на робочому місці та як цього уникнути?
⛔️ Погана комунікація та стиль управління створюють напругу у стосунках, погіршують психічне здоров’я та підвищують стрес на роботі.
⛔️ Керівники, які не допомагають співробітникам вирішувати проблеми, можуть сприяти тому, що ті почуваються перевантаженими та невмотивованими. Важливо, щоб менеджери пояснювали найкращі способи виконання робочих завдань, і були доступні для запитань.
⛔️ Очікування, що працівники будуть постійно працювати на найвищому рівні, тисне на них та призводить до збільшення робочого навантаження, стресу та емоційного виснаження.
⛔️ Страх втратити роботу та не могти забезпечити себе або свою сім’ю стає загрозою для психічного благополуччя людини.

Як проблеми з психічним здоров'ям впливають на роботу?
✅ Коли ви почуваєтеся добре психічно та емоційно, то швидко адаптуєтеся до змін, є гнучкими та витривалими, робите значний вклад у роботу команди.
❌ Погане психічне здоров’я призводить до відсутності мотивації та зосередженості, адже розум “блукає”, зосереджуючись не на роботі, а на проблемах.
❌ Знижується продуктивність роботи, творчість та витривалість. Ми не маємо ресурсів, щоб добре працювати.
❌ Погане психічне здоров’я впливає на ваше повсякденне життя та самопочуття. Виникає соціальна тривожність,знижуються когнітивні здібності та пам'ять.
❌ Погане психічне здоров’я може призвести до дискомунікації або ж надмірної емоційності у спілкуванні з колегами. Ми можемо говорити пасивно-агресивним тоном, недослуховувати або бути негативно налаштованими до співробітників.
❌ Через погане психічне здоров’я ми не контролюємо свої імпульси, приймаємо неправильні рішення, не дотримуємося дедлайнів, не виконуємо обов'язків або політики компанії.

Як зміцнити психічне здоров’я на робочому місці?
🤷🏼‍♂️ Нові дослідження показують, що уроки йоги або заняття танцями в офісі не впливають та рівень стресу та загальний емоційний добробут працівників.
Методи, які допомагають:
✅ відкрита комунікація;
✅ можливість кар'єрного зростання;
✅ фінансова, психологічна та фізична безпека;
✅ свобода у прийнятті рішень;
✅ чіткість посадових обов'язків та завдань;
✅ підтримка керівника.

А як ви даєте раду зі стресом на роботі?
Психічне здоров'я для України
#психічнездоровя