До уваги!!!

Дата: 21.09.2023 12:45

Фото без опису            «Робота для ВПО: ти потрібен!»

Одеський обласний центр зайнятості долучився до інформаційної кампанії Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України «Робота для ВПО: ти потрібен!» .

Мета Одеської обласної служби зайнятості в рамках інформаційної кампанії – запропонувати внутрішньо переміщеним особам послуги служби з пошуку роботи, активні програми зайнятості, навчання, ознайомити внутрішньо переміщених осіб з вакансіями та можливостями самозайнятості, а саме:

• є можливість отримати ваучер на навчання (людина яка бажає змінити професію, набути нових знань і навичок має можливість одноразово отримати ваучер);
  • пройти професійне навчання зареєстрованих безробітних (здійснюється на замовлення роботодавця або для людини, яка планує розпочати власну справу);
  • у межах проекту єРобота внутрішні переселенці можуть скористатись програмами «Власна справа», «Гранти на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей» (умовою отримання грантів є створення робочих місць);
  • підтримка роботодавця у вигляді компенсації на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (за умови працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа ВПО);
  • компенсація витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні (за кожну працевлаштовану особу з числа ВПО);
  • внутрішні переселенці можуть самостійно переглядати актуальні пропозиції на Єдиному порталі вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua/

З початку повномасштабного вторгнення за сприянням у працевлаштуванні до Одеської обласної служби зайнятості звернулись майже 5,0 тис. внутрішньо переміщених осіб, з них понад 3,5 тис. отримали статус безробітного.

За сприяння Одеського обласного центру зайнятості вже працевлаштовані більше 1,0 тис. внутрішньо переміщених осіб, 140 роботодавців отримали компенсацію на оплату праці за працевлаштування 330 внутрішньо переміщених осіб, 81 особа, з числа ВПО отримала ваучер.

Маєте запитання ? – телефонуйте на «гарячі» лінії Одеського обласного центру зайнятості:

+38(095)0450283,

+38(066)8260965,

+38(097)0370096 – мікрогрант,

або пишіть у телеграм-канал Підтримка.ДСЗ.Одеса: https://t.me/DCZOd

Крім того, для шукачів роботи,  в тому числі, внутрішньо переміщених осіб ми створили телеграм  канали в кожному центрі зайнятості Одеської області.