ОГОЛОШЕННЯ!!!

Дата: 01.08.2023 10:27

Оголошується конкурс на посаду директора

Відділ  освіти, культури, молоді та спорту Знам’янської сільської ради оголошує конкурс на  посаду  директора Радісненського ліцею Знам’янської сільської ради

Найменування і місцезнаходження закладу: Радісненський ліцей Знам’янської сільської ради; смт. Радісне, вул. Миру, 4, Березівський район, Одеська область.

Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний та психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов'язків.

Найменування посади та умови оплати праці: директор закладу загальної середньої освіти, посадовий оклад  відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» (зі змінами).
   Директору  здійснюються виплати, визначені ст.57 Закону України «Про освіту», встановлюється надбавка відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. №373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам закладів» (зі змінами), а також можуть встановлюватися інші види матеріального заохочення у відповідності до чинного законодавства.

• Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії):
  • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, наукові публікації тощо).

• Документи для участі у конкурсі приймаються з 01 серпня 2023 року протягом 20 календарних днів за адресою: с. Знам'янка, вул. Лікарняна, 9А.
  • Дата і місце проведення  конкурсного відбору:
  1. Конкурсний відбір  відбудеться 28 серпня 2023 року   о 10:00 год. за результатами:
    -
     перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;
    -
     перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання   ситуаційних завдань;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку  закладу загальної середньої освіти (до 15  хвилин), а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

1. Конкурсний відбір  відбудеться за адресою: смт. Радісне, вул. Миру, 4, приміщення Радісненського ліцею.

Контактна особа – Беца Наталія Валеріївна     0505810856