До уваги!!!

Дата: 21.04.2023 14:29

Звітуємо перед громадою!

Спільними зусиллями громадян, підприємців та сільгоспвиробників с. Знам'янка було придбано військове обладнання для жителя нашої громади, який проходитиме службу в "гарячому" напрямку нашої країни.
Загалом вдалось придбати:
- Шолом кевларовий;
- Розгрузка;
- Бронежилет;
- Взуття;
- Рюкзак.
Попередньо хочу призупинити негатив на запитання чому не всім, кого відправляють в "гарячому" напрямку ми вирішуємо питання придбання військового обладнання. По-перше ми не можемо знати кого і куди відправляють, а по-друге при зверненні до громади ми завжди намагаємось допомагати всім, хто звертався з відповідним питанням. Кожного нашого військового ми підтримуємо і намагаємось не забувати. Таким чином від громади волонтерською діяльністю у допомозі військовим займаються наші старостати. Якщо в чомусь є потреба, будемо допомагати чим зможемо.
Від щирого серця висловлюю вдячність за розуміння, за добросердечність та підтримку! Приємно знати, що такі люди є поруч.

З повагою,
Сільський голова    Валентина ТРИНЧА