До уваги!!!

Дата: 20.04.2023 09:20

Фото без опису   Глобальний вплив добровольчості неможливо переоцінити. Як людські істоти, ми повинні залежати один від одного у своєму виживанні, і волонтерство – це один із способів, яким ми можемо прикривати одне одного. День визнання волонтерів відзначається на честь та пошану всіх добровольців у всьому світі, які допомагають іншим, не чекаючи нічого натомість.
   Сьогодні особисто та від імені Знам'янської сільської ради щиро дякую всім благодійним організаціям, які з перших днів широкомасштабного вторгнення росії проти України допомагали і продовжують допомагати нашій громаді, а саме: гуманітарному штабу Одеської обласної військової адміністрації, гуманітарному штабу Березівської районної військової адміністрації, БФ «Добрий початок», Церква євангельських християн баптистів, гуманітарна організація «World Central Kitchen», Благодійний фонд «Вітри змін», Благодійний фонд «Маніфест Миру», Міжнародний Благодійний фонд «Українська душа», Громадській організації " Десяте квітня".
   Дякую всім жителям громади, які в свою чергу стали найбільшими волотерами допомагаючи нашим захисникам.
   Від щирого серця бажаю міцного здоров'я, сили, віри, миру, мирного неба над головою і звичайно Перемоги💙💛🇺🇦
З повагою,
Сільський голова   Валентина ТРИНЧА