До уваги

Дата: 14.01.2023 10:09

Шановні жителі Знам'янської громади!

Від щирого серця хочу привітати вас із ще одним зимовим святом – Старим Новим Роком! У цю дату ми згадуємо українські традиції, які були приурочені до Нового року в давні часи. Нехай старий рік забере всі хвороби, печалі і негаразди, а новий нехай подарує удачу, благополуччя і щастя. Нехай в домі завжди буде затишно, щоб у свою домівку повернувся кожен воїн, який зараз мужньо боронить нашу Батьківщину!

З вірою в Бога та Збройні Сили – ми обов’язково досягнемо нашої мети на найбільшого бажання всіх – нашої великої перемоги над лютим ворогом!

Зичу міцного здоров’я, втілення у життя найзаповітніших задумів і бажань, а головне – миру та процвітання нашій громаді у вільній Україні!

Щасливих свят! Щасливого Щедрого вечора та Старого Нового року! Божої благодаті та спокою нам усім!

З повагою,

Сільський голова Валентина ТРИНЧА