ОГОЛОШЕННЯ!!!

Дата: 13.01.2023 10:41

Жахлива звістка з Цибулівського старостату, Знам'янка знову в жалобі:
"Страшна звістка прилетіла до нашої Знам'янської громади, в село Цибулівку 04.01.2023 р. У самому вогняному пеклі, під м. Соледар, боронячи нашу неньку Україну, загинув наш односельчанин Чайка Сергій Миколайович, 07.04.1994 р.н. Скромний, привітний, добродушний . З перших днів війни , не маючи військового досвіду, без вагань вступив до лав ЗСУ , став на захист Батьківщини. За 10 місяців бездоганної служби неодноразово побував у короткотермінових відпустках вдома, де його чекали люблячі дружина з сином, мати, брати, сестри та вся родина.За короткі сутки- двоє встигав вдома погосподарювати і матері допомогти. " Лиш учора, вдень звонив, казав, що все добре, я живий, а вже сьогодні чорна звістка прилетіла до хати" - плакала у розпачі мати. Сповістили побратими, очевидці, які винесли тіло Сергія з поля- бою і відправили "скорою" у безпечне місце. 9 довгих, невтішних днів тривали пошуки. Жевріла іскорка надії, може... помилка. Не хотілося вірити. Але таки маємо велику втрату. Тепер, Сергійку, Тобі навіки 28 ! Не дібрати слів втіхи рідним. Лише біль, відчай і глибока скорбота серед нас. Розділяємо біль втрати, сумуємо разом з рідними. Світла пам'ять Тобі Сергію! Глибока шана та низький уклін рідним!" - повідомляє на своїй сторінці староста Цибулівського старостату Антоніна ДЗИГОВСЬКА.