До уваги!!!

Дата: 11.01.2023 14:15

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко взяв участь в урочистих зборах з нагоди І-ї річниці створення Регіонального управління Сил територіальної оборони «Південь».

Керівник області, у своєму вітальному слові відзначив, що в управлінні несуть службу мужні, сильні та вірні воїни, які забезпечують надійну оборону нашого міста, області та держави. А територіальна оборона – стала уособленням єдності нації і жаги до перемоги!

«Хочу запевнити, що Одеська обласна військова адміністрація підтримували й надалі буде надавати допомогу військовим. Висловлюю глибоку подяку всім, хто гордо носить звання захисника України, сумлінно та самовіддано виконує військовий обов’язок і бойові завдання, має відповідальність перед рідною Одещиною та своєю країною. Велика вдячність вам за нелегку, але таку потрібну службу, за мужність та відвагу!» - сказав Максим Марченко.