До уваги

Дата: 27.12.2022 12:44

27.12.2022 року відбулось чергове засідання сесії Знам'янської сільської ради під головування сільського голови Валентини Тринчі.

На порядку денному розглядались наступні питання:

1. Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 21 грудня 2021 року № 14/184-VІІI «Про бюджет Знам’янської сільської територіальної громади на 2022 рік»

2. Про затвердження Положення про місцеву пожежну охорону територіальної громади.

3. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування.

4. Про затвердження мережі закладів освіти Знам’янської сільської ради на 2023 рік.

5. Про затвердження мережі закладів культури Знам’янської сільської ради на 2023 рік.

6. Про призначення структурного підрозділу і відповідального за облік дітей по Знам’янської сільської ради на 2023 рік.

7. Про затвердження територій обслуговування закладами освіти на території Знам’янської сільської ради на 2023 рік.

8. Різне.