Пам’ять про жах

Дата: 29.09.2022 15:51

Сьогодні, в пам’ять про трагедію Бабиного Яру, заступник голови Одеської обласної військової адміністрації Костянтин Гой, взяв участь в церемонії покладанні квітів, яка відбулась в Прохоровському сквері.

"29 вересня 81-ті роковини від початку масових розстрілів мирного населення, вчинених гітлерівцями в урочищі Бабин Яр під час окупації Києва у 1941-1943 роках. Скорботні події не мають термінів та часових проміжків – вони завжди живі, так само, як і біль втрати за кожним, хто пройшов дорогою смерті та поліг у братській могилі Бабиного Яру. Після відкриття й осмислення жахів Голокосту світова спільнота пристала на позицію «ніколи знову», проте геноциди стаються й дотепер. Приклад тому - Україна, в якій сьогодні війна! Тож мир, безпека і рівновага у Європі та світі можливі тільки після того, як Україна переможе у цій війні, а всі злочинці будуть належно покарані" - сказав Костянтин Гой.