У Дії з'явиться електронне посвідчення ветерана

Дата: 10.02.2022 11:12

Фото без опису

????У Дії з'явиться електронне посвідчення ветерана війни або постраждалого учасника Революції Гідності

Нововведення сьогодні ухвалив Уряд під час засідання. Завдяки йому українські ветерани зможуть використовувати електронне посвідчення в Дії як аналог паперового та завжди мати його із собою — у смартфоні.

Скористатися цифровим посвідченням у застосунку Дія зможуть понад 1 млн ветеранів війни, постраждалих учасників Революції Гідності та людей, на яких поширюється Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Це один із перших кроків, які спростять життя ветеранів та стануть початком для подальшого втілення нових сервісів.

??Нагадаємо, що всі цифрові документи в Дії не зберігаються в застосунку, а підтягуються з реєстрів.

Електронне посвідчення ветерана реалізується Мінветеранів спільно з Мінцифрою за підтримки IREX.