УВАГА! КОНКУРС!

Дата: 08.02.2022 12:05

Знам’янська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

• завідувача сектору містобудування та архітектури – головного архітектора.

Вимоги до претендентів: громадянство України; вільне володіння державною мовою, комп’ютером; знання діючого законодавства України професійного спрямування; вища архітектурна освіта за освітньокваліфікаційним рівнем магістра та стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які: визнані у встановленому порядку недієздатними; мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади посадової особи місцевого самоврядування; у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі близьким особам; позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін; в інших випадках, встановлених законами.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають на ім’я голови конкурсної комісії сільської ради: заяву про участь у конкурсі, заповнену особову картку (ф.№П-2 ДС) з відповідними додатками, копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України, дві фотокартки розміром 4х6, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, встановленому НАЗК.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, тощо надається за адресою:

Одеська область, Березівський район, село Знам’янка, вул. Лікарняна, 9а. Телефон для довідок: 0667621135.

Термін подання документів 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.