Національного конкурсу «Благодійна Україна»

Дата: 14.12.2021 12:28

Згідно з Законом України «Про волонтерську діяльність» реалізація державної політики у сфері волонтерської діяльності здійснюється органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Асоціація благодійників України є потужним загальнонаціональним об'єднанням благодійних та волонтерських спільнот та організатором єдиного в країні незалежного Національного конкурсу «Благодійна Україна», який цього року буде проходити вже в 15-й раз поспіль.

Цей Конкурс є єдиним діючим загальнонаціональним проектом з відзначенням кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі.

В рамках Конкурсу організатори відзначають нагородою «Ангелом добра» найкращих доброчинців України у 25 номінаціях (детальніше про Асоціацію та Конкурс у додатках 1-2).