До уваги!!!

Дата: 17.08.2021 18:26
Кількість переглядів: 1969

Сьогодні 17.08.2021 було урочисто прийнято в експлуатацію амбулаторію загальної практики сімейної медицини селища Радісне, Знам'янської сільської ради, побудованої в рамках проєкту Президента України «Велике будівництво». Дійсно, зроблена велика справа і тепер сучасний медичний заклад готовий служити мешканцям Знам'янської громади. У будівлі амбулаторії облаштовано денний стаціонар на чотири ліжко-місця, лабораторія, два кабінети для двох сімейних лікарів. Дуже важливо, що безпосередньо в будівлі амбулаторії облаштовано дві квартири для молодих лікарів. Також лікарі амбулаторії отримали у користування автомобіль, який раніше був переданий Департаментом охорони здоров'я до Знам'янської сільської ради. На урочистому відкритті амбулаторії були присутні Директор Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрції Одарій-Захар'єва Н.В., голова Березівської райдержадміністрації Лабуш В.В., депутат Верховної Ради Чернявський С.М., директор ТОВ «Агробуд» Мурадов Ф.Г.