До уваги населення!!!

Дата: 06.08.2021 14:42
Кількість переглядів: 1968

І-й ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА БОРИС ВОЛОШЕНКОВ В СТУДІЇ ТЕЛЕКАНАЛУ “РЕПОРТЕР”: “ПРИПИНИТИ ФАЗУ ПАНДЕМІЇ В ОДЕСІ МОЖЛИВО ЛИШЕ ЗА ОДНІЄЇ УМОВИ – ВАКЦИНАЦІЯ!”

Пресс служба

Провідні вчені та лікарі говорять, що найкращий шанс припинити фазу пандемії – коли відсоток зараження COVID-19 знизиться до рівня, яким можна керувати так само, як і будь-яким іншим інфекційним захворюванням. А це стане можливим лише за однієї умови – коли якомога більше жителів Одеської області переконається у тому, що вакцинація необхідна. Про це і не тільки говорили в ефірі телеканалу “Репортер” І-й заступник голови Одеської ОАД Борис Волошенков і провідні вчені у сфері медицини. Деталі – у відео.

БОРИС ВОЛОШЕНКОВ В СТУДІЇ ТЕЛЕКАНАЛУ "РЕПОРТЕР" - ВАКЦИНАЦІЯ ПОНАД УСЕ!