До уваги!!!

Дата: 07.04.2021 15:03

Фото без опису

Ви коли небудь замислювалися, як живуть діти в дитячих будинках і інтернатах? Навряд чи думали про те, чого хотять і про що мріють. Держава їх забезпечує усім необхідним, та вони все одно залишаються нікому не потрібні. Але в світі існує багато (справді вірю в це) людей, здатних подарувати таким дітям вкрай необхідне і таке звичайне тепло родинного затишку. І це дійсно не складно зробити, зовсім не складно, не так, як було раніше. Якщо у вашому серці є хоча б трішки місця для ще однієї дитини, то ніякі перепони вам не страшні! Я не з інтернету і не з оголошень знаю про дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування. Так сталося, що тепер це моя робота, а ще, маючи трьох рідних синів, знайшла в своєму серці місце іще для однієї дитини. Це не складно! Зателефонуйте і я поділюся з вами інформацією про різні форми сімейного виховання, допоможу підібрати ту, яка підійде саме вам. Відкрийте своє серце, дитина сама вас знайде, а Бог допоможе!

Начальник служби у справах дітей Оксана Полянська 0665285352, 0983732414.