Терміново до уваги громадян!!!

Дата: 02.03.2021 12:41

Відповідно рекомендацій служби у справах дітей  Одеської ОДА щодо моніторингу соціальних мереж TikTok, Instagram та Likee відділом ювенальної провенції УПД  ГУНП в Одеській області виявлено поширення хештегів: #3марта; #3марта2021; #3березня тощо, які спонукають підлітків приєднатись до челенджу суїцидального характеру. Зміст челенджу полягає в тому, що його учасники 03.03.2021 року планують вчинити спробу самогубства, або нанести самоушкодження.

Зазначені хешбеки найбільш розповсюджені серед дітей віком від 11 до 15 років в соціальній мережі TikTok.

З метою попередження та недопущення участі дітей та підлітків в сумнівних заходах служба у справах дітей Знам’янської сільської ради просить терміново попередити батьків та осіб, що їх замінюють про зазначені заклики.

Немає ніякої інформації щодо серйозних намірів учасників цього своєрідного захоплення, але на місці батьків було б правильно дізнатися про плани своєї дитини на цю дату і краще провести цей день разом.

Відео матеріал!!!