ЗНАМ'ЯНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Березівський район

Повідомленняпро оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Дата: 06.08.2020 14:13
Кількість переглядів: 184

Повідомлення про оприлюднення

проєкту документа державного планування та

звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

Повідомляємо, що відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Знам'янська сільська рада оприлюднює документ державного планування – «Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 50,0 га в адміністративних межах Вороб’ївської сільської ради Великомихайлівського району Одеської області (за межами населеного пункту) для розміщення енергогенеруючого об’єкта – електростанції з використанням енергії сонця» на підставі Розпорядження Великомихайлівської районної державної адміністрації Одеської області від 16 червня 2020 року №117/А-2020 та звіт про стратегічну екологічну оцінку .

Головна мета дійсного детального плану території – уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, параметрів забудови та ландшафтної організації частини  території за межами населеного пункту; визначення її функціонального призначення та параметрів забудови з метою розміщення сонячної електростанції; виявлення та уточнення територіальних ресурсів для всіх видів функціонального використання території; визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами; визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки; визначення містобудівних умов та обмежень у разі відсутності плану зонування; обґрунтування потреб формування нових земельних ділянок та визначення їх цільового призначення, зображення існуючих земельних ділянок та їх функціонального використання; створення належних умов охорони і використання об’єктів культурної спадщини та об’єктів природно-заповідного фонду, інших об’єктів,  що підлягають охороні відповідно до законодавства.

Даний проєкт потрапляє під перелік стратегічних пріоритетних напрямків інноваційної діяльності, затверджених Верховною Радою України на період до 2030 року, а саме у частині нових та поновлювальних джерел енергії. Будівництво сонячних електростанцій, згідно Кіотського протоколу, сприятливо впливає на величину квоти для країн учасників даного протоколу.

Замовник документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку – Знам’янська сільська рада Іванівського району (відповідно до п. 2 розпорядження Великомихайлівської районної державної адміністрації Одеської області від 16 червня 2020 року №1170/А-2020, Знам’янську сільську раду було визначено замовником детального плану території). Орган, який приймає рішення про затвердження документу державного планування, – Великомихайлівська районна державна адміністрація Одеської області, виконавець документу державного планування та звіту про СЕО– ТОВ «ПБ Базис».

Процедура громадського обговорення з питання розгляду документу державного планування«Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 50,0 га в адміністративних межах Вороб’ївської сільської ради Великомихайлівського району Одеської області (за межами населеного пункту) для розміщення енергогенеруючого об’єкта – електростанції з використанням енергії сонця» та звіту про стратегічну екологічну оцінку, буде здійснена з 10 серпня 2020 року по 9 вересня 2020 року, відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

 Громадські слухання містобудівної документації відбудуться 25 серпня 2020 р. о 11.00 годині, за адресою Одеська область, с. Воробіївка вул. Центральна, 51 (Воробіївська ЗЗССО І-ІІ ступенів).

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником.

Пропозиції та зауваження подаються до Знам’янської сільської ради, на адресу: 67211 Одеська область, Іванівський  район, с. Знам’янка, вул. Лікарняна, 9а, або на електронну адресу: krasnoznamenka2016@gmail.comЗа результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються. Строки подання зауважень та пропозицій – включно до 24.00 години 09.09.2020 року.

Ознайомитися з проєктами ДДП та звітами про СЕО  можна за адресою: Одеська область, Іванівський  район, с. Знам’янка, вул. Лікарняна, 9а, а також на офіційному веб-сайти znamyanska.gromada.org.ua

Відповідальний: начальник відділу житлово-комунального господарства,архітектури, благоустрою, містобудування та земельних відносин апарату виконавчого комітету Знам’янської сільської ради  Гуменюк А.Ю. тел. 0637112986; e-mail: zotezem@ukr.net

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту державного планування відсутня.

ТОМ 1

ТОМ 2


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь