Про відзначення Дня Європи.

Дата: 16.05.2020 08:57

День Європи – це день спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту. Це свято відзначається в нашій країні на державному рівні з 2003 року.

Україна – це держава, яка є співтворцем європейської цивілізації. Українці, як ніхто інший, довели свою вірність європейським цінностям.

Відзначаючи День Європи, ми вкотре підтверджуємо своє прагнення стати частиною європейської спільноти. Ми демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання українців. І цей вибір є вільним і усвідомленим!

Давайте об’єднаємо наші зусилля для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні, впровадження європейських цінностей і зміцнення дружби та миру в нашій країні, в Європі та у всьому світі. Зі святом!

Сільський голова   І.В. Войников