Підтримка сприяння зайнятості внутрішньо-переміщених осіб.

Дата: 17.02.2020 12:34

Підтримка сприяння зайнятості внутрішньо-переміщених осіб.

Працевлаштування  внутрішньо-переміщених осіб (ВПО) – одне із пріорітетних завдань служби зайнятості. Чинним законодавством України передбачено заходи щодо сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб. Одним із таких заходів є:

• компенсація витрат роботодавця на оплату праці (але не вище середнього рівня заробітної плати, що склався у відповідному регіоні за минулий місяць) за працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб на умовах строкових трудових договорів тривалістю не більше шести календарних місяців, за умови збереження гарантій зайнятості такої особи протягом періоду, що перевищує тривалість виплати у два рази.

Заходи сприяння зайнятості, затверджені  Постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2015 року № 696 (зі змінами).

За більш детальною інформацією звертайтесь до Іванівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості за адресою: 67200, Одеська обл., смт Іванівка, вул. Центральна 65В.  тел 04854 2-02-35.