Дата: 22.01.2020 08:40

Шановні співвітчизники!

22 січня ми відзначаємо величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності України, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.

22 січня 1919 року увійшло до національного календаря, як величне державне свято. Урочистий Акт єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки став символом віковічного прагнення нашого народу жити у єдиній соборній незалежній державі

Консолідуючим фактором соборності в незалежній Україні виступають незламність українського народу, його єдність. Сьогодні наша країна переживає складні часи, тому від згуртованості кожного із нас залежить подальший шлях України до демократичних перетворень, формування національної свідомості та патріотизму.

Сердечно бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України Нехай любов до рідного краю згуртовує нас задля здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної заможної України!

З повагою,

Голова Знам’янської сільської ради  І.В.Войников.