Вітання голови Знам'янської сільської ради з Днем Збройних сил України

Дата: 05.12.2019 09:15

Шановні жителі Знам'янської громади та захисники Української держави!

Щиро вітаю Вас з Днем збройних Сил України!

У складний для нашої країни час на наших військовослужбовців випала важка місія – захищати рідну землю від ворога та забезпечувати мирне життя свого народу.

У цей день ми складаємо глибоку шану всім військовим, які боронять територіальні межі України, а також волонтерам та небайдужим громадянам, які всіляко допомагають нашій армії у справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави.

Сьогодні українська армія є національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України. Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів  - запорука миру, спокою та щасливого майбутнього на рідній землі. Вічна пам'ять кожному герою, який віддав свою життя за єдність держави та її територіальну цілісність.

Бажаю кожному, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини  міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя та злагоди у родинах.

І.В. Войников