ЗНАМ'ЯНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Березівський район

Про визначення уповноваженої особи з повідомної реєстрації територіальних угод відповідного рівня, колективних договорів в Знам’янській сільській раді

Фото без опису

УКРАЇНА

ЗНАМ’ЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ

ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

24 листопада 2021 року                                                                             № 114 - ОД

 

 

Про визначення уповноваженої особи

з повідомної реєстрації територіальних угод

відповідного рівня, колективних договорів

в Знам’янській сільській раді

 

Керуючись  частиною 9 підпункту б пункту 1  статті 34, частиною 20 пункту 4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 15 Кодексу законів про працю України,  відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди», Постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» (зі змінами) зобов’язую:

 

  1. Уповноважити Афанасьєву Ларису Валеріївну, головного спеціаліста з питань кадрової роботи, здійснювати повідомну реєстрацію територіальних угод відповідного рівня, колективних договорів, змін і доповнень до них в Знам’янській сільській раді.

 

  1. Уповноваженій особі Афанасьєвій Л.В. здійснювати повідомну реєстрацію територіальних угод відповідного рівня, колективних договорів, змін і доповнень до них у відповідності до Порядку повідомної реєстрації територіальних угод відповідного рівня, колективних договорів в Знам’янській сільській раді, затвердженого розпорядженням сільського голови №113-ОД від 24.11.2021р., а також:
    1. Відповідно до повноважень розглядати територіальні угоди відповідного рівня, колективні договори, зміни і доповнення до них, надавати рекомендації щодо приведення угоди (договору) у відповідність до вимог чинного законодавства у разі їх наявності.
    2. Створити на офіційному веб-сайті Знам’янської сільської ради  Реєстр територіальних угод відповідного рівня, колективних договорів, змін і доповнень до них згідно Додатку до Порядку, затвердженого розпорядженням сільського голови №113-ОД від 24.11.2021р.

 

  1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

                        Т.в.о.сільського голови                                             Тетяна БАЩАК

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь